MIESZKANIA, DOMY | SPRZEDAŻ, WYNAJEM | DĄBROWA GÓRNICZA, SOSNOWIEC, KATOWICE, BĘDZIN, ŚLĄSK

INFORMACJA


Jesteś klientem indywidualnym i interesują Cię nieruchomości dla klientów indywidualnych - ZAPRASZAMY NA STRONĘ NEWVISION.PL

 

Grupa pasjonatów i profesjonalistów

NEW VISION jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której pracują profesjonaliści posiadający wiedzę i doświadczenie, poparte stosownym wykształceniem i kwalifikacjami. Gwarantuje to rzetelną obsługę i bezpieczeństwo transakcji począwszy od przyjęcia oferty, aż do jej finalizacji. Właściciel biura mgr Bożena Kosowska-Skoczylas posiada niezbędne, wymagane prawem polskim, kwalifikacje umożliwiające wykonywanie zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami: licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 9044 oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem (suma gwarancyjna 200000,00 Euro). Osoby, którym nadano uprawnienia i licencje zawodowe, podlegają wpisowi do centralnych rejestrów. Uprawnienia do wykonywania działalności zawodowej sprawdzisz na stronie Ministerstwa Infrastruktury.

Mając świadomość istnienia szerokiej konkurencji na płaszczyznach obejmujących naszą działalność, w realizacji zleceń łączymy dokładność z profesjonalizmem. W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki biznesu, a uczciwość jest kluczowym czynnikiem kształtującym naszą reputację na rynku. Dbając o najwyższą jakość usług traktujemy każdego Klienta w sposób indywidualny.

Referencje